Na mieru ušité diétne plány s
využitím potravín na rastlinnej báze.

 • Vedecky podložené.
 • Schválené diabetológmi.
 • Jednoduché a cenovo dostupné.
 • Účinkujú u každého bez výnimky.
 • Bez kalorického obmedzenia.
 • Bez jojo efektu.
Zakúpiť NFI plán

EXKLUZÍVNA ZĽAVA VO VÝŠKE 10%. Teraz len za €26.10.
Zakúpte si Váš personalizovaný NFI plán už dnes.

Konečne diétny protokol, ktorý naozaj funguje.

 • Rapídna strata hmotnosti.
 • Zmiernenie diabetickej neuropatie.
 • Redukcia liekov.
 • Zlepšenie trávenia.
 • Redukcia glykémií.
 • Redukcia HbA1c.
 • Redukcia krvného tlaku.
 • Zníženie hladiny cholesterolu.

Čo budete jesť?

NFI diéta pozostáva prevažne zo strukovín, orechov, semien, ovocia a zeleniny.

Plant Based News prezentujú NFI Protokol
– Chcete vedieť prečo?

Odpoveď je veľmi jednoduchá. NFI protokol je vedecky podložená metóda so zaručeným výsledkom u každého jednotlivca. V porovnaní s ostatnými nutričnými programami, výsledky NFI sú skoro neskutočné. Celosvetovo neexistuje žiadny iný program, ktorý by sa svojimi výsledkami čo i len priblížil výsledkom NFI. 

V súčasnosti prebiehajú klinické skúšky na Slovensku, v rámci ktorých 97.4% diabetikov 2. typu, ktorí nasledovali NFI protokol, dosiahlo remisiu diabetu vo veľmi krátkom čase ( 13-21 týždňov). Takáto vysoká úspešnosť dosiahnutia remisie cukrovky 2. typu doteraz nebola nikde publikovaná a PBN chce tento program priblížiť svojim čitateľom.

Vlasťo (video vyššie) je jedným z diabetikov, ktorý dosiahli remisiu. Už počas prvých týždňov nasledovania NFI protokolu, jeho priemerné glykémie počas dňa rapídne klesali, jeho liečba antidiabetikami sa redukovala a po dvadsiatich siedmych dňoch na NFI diéte mohol vysadiť diabetickú liečbu úplne. Jeho glykémie sú permanentne na úrovni zdravého človeka aj po ukončení NFI programu (glykémie klesli z 8,9 na 4,9 bez podpornej liečby antidiabetikami). 

Chceli by sme zdôrazniť, že Vlasto dosiahol úplnú remisiu cukrovky 2. typu napriek tomu, že jeho BMI nekleslo pod hranicu obezity. Počas dvanástich týždňov nasledovania NFI protokolu schudol 21kg, ale stále má veľkú nadváhu. Je nesmierne dôležité zdôrazniť tento fakt, nakoľko protirečí konvenčným poznatkom že cukrovka 2. typu sa dá zvrátiť iba vďaka výraznej strate hmotnosti.

"VYUŽITE CHÉMIE V PRÍRODNÝCH POTRAVINÁCH NA ODSTRÁNENIE CIVILIZAČNÝCH OCHORENÍ" ~NFI diet

NFI protokol je stravovací režim, ktorý využíva potraviny rastlinného pôvodu (so žiadnym alebo minimálnym priemyselným spracovaním). NFI protokol nie je diéta. Kombinácia potravín v NFI protokole musí byť vždy presne vypočítaná pre každého jednotlivca na základe jeho zadaných vstupných parametrov. Tento protokol bol navrhnutý európskymi vedcami a inžiniermi zaoberajúcimi sa chemickými interakciami medzi tisíckami chemických látok nachádzajúcich sa v bežne dostupných potravinách rastlinného pôvodu. Výskum bol zameraný na využitie prirodzeného procesu trávenia na zlepšenie a odstránenie civilizačných ochorení (cukrovka 2. typu, vysoký tlak, vysoký cholesterol ... ).

MUDr. Janka Lejavová (video vyššie) rozpráva o úspechoch prvých pacientov, ktorí nasledovali NFI protokol. Tieto výsledky sú tiež znázornené na grafe nižšie. NFI protokol bol nutrične odsúhlasený dietológmi vo viacerých krajinách.

NFI protokol je stravovací plán bez akéhokoľvek kalorického obmedzenia. Predpísané druhy potravín je možné konzumovať v neobmedzenom množstve.

Dôležité inštrukcie pre dosiahnutie želateľného výsledku

 1. Počas registrácie je nesmierne dôležité zadať PRESNÉ údaje (výška, váha, vek..). Nepresnosť v zadaných údajoch môže výrazne spomaliť účinok NFI protokolu. Každý stravovací protokol musí byť presne prepočítaný pre daného jednotlivca.
 2. Kvôli výraznému úbytku hmotnosti musí byť NFI protokol pre každého jednotlivca prepočítaný každé dva týždne, aby sa maximalizoval účinok protokolu počas doby jeho nasledovania.
 3. NFI protokol sa musí presne nasledovať. Všetky potraviny uvedené na pláne sa musia zjesť v presnom poradí. Veľkosť porcií nie je dôležitá, ale telo musí prijať aspoň minimálne množstvo predpísanej potraviny, aby sa dosiahla potrebná NFI chemická reakcia. Napríklad, ak je na NFI protokole uvedený pomaranč, treba zjesť aspoň jeden mesiačik, ak nevládzete zjesť celý. Dôvodom je, že prirodzene sa vyskytujúce chemické látky v pomaranči sa musia dostať do tela aspoň v minimálnom množstve, aby mohli v tele prebehnúť cielené NFI reakcie.
 4. Poradie dní v NFI protokole sa tiež musí presne dodržiavať. Napríklad avokádo konzumované v pondelok má dodať telu špecifické látky, potrebné na katalyzovanie (urýchlenie) chemickej reakcie medzi inými dvomi zložkami potravy, ktoré sú súčasťou NFI plánu v utorok.
 5. Čas, kedy sa počas dňa konzumujú jednotlivé jedlá, je tiež dôležitý a to z rovnakého dôvodu. Látky konzumované v surovinách počas obeda potrebujú byť dostatočne strávené, aby boli k dispozícii a mohli katalyzovať reakciu medzi potravinami konzumovanými večer.
Zaregistrujte sa ešte dnes a využite 10% PBN zľavu.